Kniha návštěv

Stavební dozor při rekonstrukci střechy

SVJ Sněhurčina 685, 686, 687 11.09.2016
P. Valeš vykonával dozor při rekonstrukci střechy panelového domu. Jeho jednání bylo vždy korektní, profesionální a co bylo domluveno, bylo také splněno. Služby p. Valeše proto můžeme doporučit.

stavební dozor

Mudr Vícha 26.03.2015
V roce 2014 jsme úspěšně dokončili stavbu RD, stavební dozor a rozpočet stavby nám zajištoval pan Valeš, s jeho prací a přístupem
jsme byli spokojeni.

Technický dozor investora - RD

Viktor Veselý 04.04.2013
Služby pana Valeše mohu jednoznačně doporučit. Jeho přístup je maximálně profesionální, opravdu se snaží být na stavbě kdykoliv se tam něco důležitého děje. Je vidět, že má zkušenosti nejen teoretické, ale i praktické. Velice nám pomohl s realizací stavby našeho RD. Do celé akce vnesl řád, pořádek a nejednou nám ušetřil čas i peníze. Děkujeme.

stavební dozor

Radka Vodičková 08.10.2012
Pana Valeše jako stavební dozor jedině doporučujeme. Jeho práce po celou dobu naší stavby byla skvělá, domluvené schůzky a pravidelné kontroly stavby prováděl pečlivě a vždy na ně dorazil a pokud byl na dovolené, vždy za sebe měl kvalitní náhradu a vždy tu stavbu někdo hlídal. Byl vždy přítomen, když se dělal zápis do stavebního deníku a hlídal, aby se to co se tam napsalo dodrželo. Nehledě na to, že když máte kvalitní stavební dozor tak i stavební firma se snaží a budí to respekt. Moc nám pomohl a děkujeme za to.

Rekonstrukce panelového domu - Technický dozor investora

SVJ Žitná 818-819, Liberec Rochlice 08.10.2011
V letošním roce naše SVJ realizovalo rekonstrukci panelového domu, která zahrnovala zateplení obvodového pláště, střechy, sklepních prostor, dále rekonstrukci lodžií a hromosvodu. Technický dozor investora pro nás zajišťoval pan Jakub Valeš. S jeho službami a přístupem jsme byli velmi spokojeni. Celou rekonstrukci se podařilo zrealizovat v plánovaném termínu a rozpočet byl dodržen ještě s mírnou úsporou. Služby pana Valeše mohu jen doporučit. Za SVJ Žitná 818-819, Pavel Hujer (předseda výboru).

rodinný dům Příšovice.

Monika a Oldřich Skolodovi 05.04.2011
V tuhle chvíli máme za sebou stavbu rodinného domu. Díky skvělé práci a profesionalitě pana Valeše jsme bydleli za 9 měsíců. Rozhodně toho nelitujeme, protože díky němu jsme byli schopni ušetřit nemalé finanční prostředky a také stavbu dotáhnout do konce.

Stavební dozor

V. Kaštánek 19.03.2010
Práci p. Valeše mohu jednoznačně doporučit. Stavební práce pod jeho kontrolou probíhaly bezproblémově. Oceňuji především velmi profesionální přístup a dokonalou znalost problematiky. Jeho přítomnost během stavby mi zajistila respekt v jednání se zhotovitelem díla, usnadnila rešení reklamací a v konečném důsledku přinesla úsporu financí. Vyřízení kolaudačního řízení proběhlo také bez jakýchkoli komplikací.

stavebni dozor

stanek lubomir 02.02.2010
Dobry den nasel jsem vasi stranku o vasich sluzbach z jara zacinam stavet rodiny dum v Liberci Vratislavicich, zadal jsem to firme www.ekonomicke-stavby.cz ,protoze nabizela komplexni sluzby, jelikoz pracuji v zahranici po delsi cast roku 8 mesicu docela se me to hodilo ze vsecko vyrideji,ale ted mam dilema o stavebnim dozoru firma sice ma vlastni dozor , ale myslim ze by tam mel byt nekdo nezaujaty- je to nutné!!!

Přidat nový příspěvek